Mintion 3-in-1 Filter voor het Filtration System V1
Vervangingsfilter voor Mintion Filtration System V1
€ 23,49
(Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor Mintion Filtration System V1
- 3-traps filtratie
- 3-in-1 filtersysteem: voorfilter, HEPA H13, actieve kool
- Verwijdert deeltjes, VOC's & geuren
Bijpassend
Productinformatie en technische details:
- Art. nr.: MIN-9010707009511
- Inhoud: 1 stuk
- EAN: 9010707009511
- Producentnummer: 9010707009511
- Merken (Producent): Mintion
- Productsoorten: Reinigen
- Toepassingsgebied: FDM-printen
- Specifiek voor deze apparaten: Mintion Filtration System V1
Beschrijving
Het Mintion 3-in-1 filter is een speciaal ontwikkeld vervangingsfilter voor het Mintion Filtration System V1. Het filtersysteem zorgt voor een effectieve verwijdering van deeltjes, geuren en schadelijke dampen die vrijkomen bij het 3D-printen. De combinatie van drie filtertrappen biedt een betrouwbare oplossing voor schone lucht in jouw printomgeving.
3-traps filtersysteem voor maximale efficiëntie:
- Voorfilter: verwijdert grove deeltjes, stof en resten van stringing en beschermt de daaropvolgende filtertrappen
- HEPA H13-filter: filtert ultrafijne deeltjes (≥99,95% efficiëntie) uit de emissies bij het 3D-printen
- Actieve koolfilter: reduceert VOC's en geuren, zoals styreen (ABS/ASA), caprolactam (Nylon) en emissies van PLA/PETG
Aanbevolen filteropbouw en vervanging
► Standaardtoepassingen (PLA, PETG, gemengde filamenten):
- Volgorde: Voorfilter → HEPA H13 → Actieve kool
- Vervangingsinterval: ca. elke 3 maanden bij ~8 uur dagelijks gebruik (afhankelijk van de gebruiksomstandigheden)
► VOC-intensieve materialen (ABS, ASA):
- Alternatieve volgorde: HEPA H13 → Actieve kool → Actieve kool
- Voor een sterkere geurreductie kan het voorfilter worden vervangen door een tweede actieve koollaag. In stoffige omgevingen wordt aangeraden het voorfilter te behouden en de actieve kool vaker te vervangen.
Opmerking over de montage: Vanwege het ontwerp beschikt het voorfilter over een schuimafdichting van halve breedte. Als het HEPA-filter als eerste trap wordt ingezet, moet de buitenste schuimrand dienovereenkomstig worden aangepast om een optimale afdichting te garanderen. Kort alleen het schuim in, beschadig het filtermateriaal niet.
Compatibiliteit: De filter is uitsluitend compatibel met het Mintion Filtration System V1 en niet met oudere versies. Voor oudere systemen zijn afzonderlijke oplossingen vereist.
Eigenschappen van het Mintion 3-in-1 vervangingsfilter in een oogopslag:
- 3-in-1 filtersysteem met voorfilter, HEPA H13 en actieve kool
- Verwijdert deeltjes, VOC's en geuren effectief
- HEPA H13 met ≥99,95% filterprestatie
- Geoptimaliseerd voor PLA, PETG, ABS, ASA en nylon
- Aanpasbare filteropbouw afhankelijk van de toepassing
- Eenvoudige vervanging voor langdurig gebruik
- Specifiek voor het Mintion Filtration System V1
Juridische informatie
| Importeur die optreedt als EU-verantwoordelijke: | eVatmaster Consulting GmbH, Bettinastraße 30, 60325, Frankfurt an der Main, Duitsland, contact@evatmaster.com |
|---|
Vergelijkbare producten
Vragen & antwoorden over 3-in-1 Filter voor het Filtration System V1
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Mintion 3-in-1 Filter voor het Filtration System V1
Populaire categorieën:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 10.600 producten